Nové rýpadlo Volvo EC300E Hybrid

Už aj u nás! Šetrite palivo, znižujte emisie a zvyšujte ziskovosť svojej prevádzky!

Najlepší hráč vo svojej triede...

...vďaka vynikajúcej stabilite, vylamovacej sile, vytrhávacej sile a zdvíhacej schopnosti. Zažite rýchle časy cyklov, aj keď sa chystáte na ťažké aplikácie a veľké zaťaženie. Vysoký tlak v systéme dodáva pôsobivú ťažnú silu pri stúpaní alebo cestovaní po nerovnom teréne. To je rýpadlo ECR58F

ASCENDUM STAVEBNÉ STROJE SLOVENSKO

Ascendum Stavebné stroje Slovensko s.r.o. je súčasťou skupiny Ascendum Group, ktorá patrí medzi popredné obchodné spoločnosti na trhu v predaji strojov pre stavebný sektor a infraštruktúru. V súčasnej dobe je tiež výhradným distribútorom stavebných strojov spoločnosti Volvo Construction Equipment v Slovenskej republike.

Účelové 35-tonové rýpadlo

Volvo EC350 spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky. Pri prevoze celková výška vozidla so strojom nepresahuje 4 metre, čo znamená, že netreba nič demonotvať. Stačí naložiť a ísť!

GO! Je naše myslenie.

GO ! Znamená pohyb, emócie a oslavy. Je to odraz vášne a ducha, ktorý nás inšpiroval už od začiatku nášho vzniku a bude nás viesť ďalej do budúcnosti. BUDEME OSLAVOVAŤ TÚTO UDALOSŤ SPOLOČNE!

Šikovné rýpadlo EWR130

Ešte kompaktnejšie? Áno, dá sa to! S novým rýpadlom EWR130 aj nemožné sa stane skutočným.

Jar je tu!

Malá veľkosť, veľká sila! Kliknite a uvidíte

Na ťažké časy máme rozumné riešenia

Získajte nepretržitú výrobu s týmto odolným a vynikajúcim strojom - vždy k dispozícii a pripravený na prácu. Pochvaľuje si aj naša kolegyňa. Klik pre video